V-Moda Crossfade II Wireless - słuchawki na każdą okazję

image

Dziś przyjrzymy się słuchawkom V-moda Crossfade wireless 2. V-moda to włoska firma znana z niekonwencjonalnego wzornictwa, ale przez 15 lat swojego istnienia zdobyła zaufanie niejednego miłośnika dobrego brzmienia.

Montaż i pakowanie

W pudełku wita nas typowy zestaw słuchawek bezprzewodowych: kabel micro-usb do ładowania, złącze jack 3,5 mm, złącze dla standardowego jacka i twardy pokrowiec. Etui jest zaskakująco małe i ma kabel, który znacznie ułatwia korzystanie z niego. W osłonie znajduje się również specjalna zatyczka, którą można wyjąć, aby słuchawki nie brudziły się po długim słuchaniu. Montaż słuchawek wzbudza zaufanie, że są one nadal wykonane w dobrej jakości. Bardzo wytrzymałe wkładki douszne, które zdecydowanie nie mają problemów z łukiem elektrycznym ani postrzępionymi kablami. Jakość materiałów jest również najwyższa, poduszki słuchawki są bardzo wygodne, mimo sześciokątnego kształtu i nie powodują dyskomfortu. Mimo to V-moda produkuje kubki XL, jeśli zwykłe kubki nie odpowiadają użytkownikowi.

Projektowanie i innowacyjnośćƟon

Projekt. Muszę powiedzieć jedno - nie znalazłem nikogo, komu nie podobałby się wygląd tych słuchawek. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Ponadto V-moda produkuje w swoich słuchawkach zmodyfikowane poduszki uszne z sześcioma nacięciami, co pozwala na obsadzenie ich wspaniałymi nausznikami. Włączanie odbywa się za pomocą trzech przycisków umieszczonych w górnej części prawego kubka, co jest nieco kłopotliwe, ale nie uciążliwe. Słuchawki obsługują jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami. Aptx jest również dołączony :)

Dźwięk i autonomia.

Szczerze mówiąc, obawiałem się, że to pięknie zaprojektowane urządzenie nie będzie dawało dobrego dźwięku. Ale na szczęście się pomyliłem. Od razu powiem, że aktywna izolacja szumów nie jest obecna, ale nie od razu o tym pamiętam, bo zwykła izolacja szumów jest w nich bardzo dobra. Słuchawki brzmią fantastycznie. Szczegółowość dźwięku jest niezmiennie wysoka w całym zakresie częstotliwości (5-40 000 Hz), basy są wyraźne, a głośność imponująco wysoka. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu przetworników z membraną 50 mm. Są to certyfikowane słuchawki Hi-res (w wersji przewodowej). Ponadto, są one wbudowane w specjalny czujnik, który po podłączeniu vimikaiet bluetooth, tak aby nie trzymać niektóre dźwięki. Jedno naładowanie baterii wystarcza na 12-14 lat, ale za 30 xvillinów można im zapewnić życie przez kolejne cztery lata, tak aby się wyczerpały. Te słuchawki to prawdziwa forma sztuki na każdą okazję. Można w nich nawet uprawiać sport, są zaskakująco nienagrzewające się, co jest bardzo rzadkie w świecie pełnowymiarowych słuchawek.

Hidizs AP100