Bang & Olufsen BeoLab 90 z 18 głośnikami

image

Firma Bang & Olufsen na swoje 90-lecie postanowiła wypuścić coś egzotycznego. BeoLab 90 wygląda naprawdę fajnie, ale oprócz wyglądu może zaskoczyć również szeregiem ciekawych funkcji. Każda kolumna posiada 18 przetworników: siedem 30-milimetrowych głośników wysokotonowych, siedem 86-milimetrowych głośników średniotonowych oraz cztery głośniki basowe: trzy 212-milimetrowe i jeden 260-milimetrowy. Całkowita moc to 8200W: 4 wzmacniacze Heliox AM1000-1 i 14 ICEpower AM300-X.Wyobraź sobie głośnik tak inteligentnie zaprojektowany, wykwintny i tak precyzyjnie dostrojony, że jest w stanie zapewnić wyjątkową jakość dźwięku w każdym środowisku. Jest to nowy głośnik BeoLab 90 firmy Bang & Olufsen. To zmieni przyszłość dźwięku.Inteligentny głośnik

BeoLab 90 jest ucieleśnieniem wielu technologii. Może to być najbardziej zaawansowany i najpotężniejszy głośnik cyfrowy zaprojektowany dla Twojego domu, dzięki doskonałemu połączeniu zaawansowanej konstrukcji high-end i światowej klasy akustyki. Ten wysoce inteligentny głośnik zapewnia niezrównaną klarowność, zasięg i atmosferę dźwiękową. BeoLab 90 uosabia "Harmonijny projekt z każdej strony", szeroką gamę ustawień i niezależnie od umiejscowienia, pomieszczenia czy pozycji odsłuchowej, dostarcza zdumiewający dźwięk.

Określenie szerokości i kierunku wzoru dźwięku

Odbicia od powierzchni pomieszczenia wpływają na wrażenia dźwiękowe, zmieniając zarówno balans dźwięku, jak i przestrzenną dokładność instrumentów i głosów. Technologia Beam Width Control daje możliwość wyeliminowania wpływu odbić na jakość doznań, gdy znajdujesz się w "najlepszym miejscu" do słuchania. Zaproś do siebie przyjaciół, poszerz wiązkę dźwięku i zadbaj o to, by każdy cieszył się tą samą jakością. Wiązkę dźwiękową można również rozszerzyć, aby rozprowadzić częstotliwości dźwięku o 360º, na przykład podczas imprezy.

BeoLab 90 projektuje dźwięk w kierunku, w którym chcesz. Ustawiając przetworniki głośnika w różnych kierunkach za pomocą Beam Directional Control można skierować dźwięk do ulubionej pozycji odsłuchowej. Te innowacje Bang & Olufsen zapewnią Ci niezrównane wrażenia słuchowe.

Komfort z technologią

Steruj ustawieniami BeoLab 90 za pomocą pilota Bang & Olufsen lub skorzystaj z dedykowanej aplikacji na telefonie. Kontrolowanie szerokości i kierunku wiązki dźwiękowej jest dość proste. Ponadto można wstępnie zaprogramować wszystkie funkcje BeoLab 90 i zapisać presety, które najlepiej odpowiadają preferencjom użytkownika na różne okazje. Presety te mogą być również automatycznie wybierane za pośrednictwem telewizora Bang & Olufsen lub aktywowane za pośrednictwem urządzeń podłączonych do wielu wejść BeoLab 90.

Potężny akustyczny punkt centralny


BeoLab 90 posiada 18 najnowocześniejszych głośników Scan-Speak w starannie rozmieszczonych miejscach i kierunkach, aby zapewnić maksymalną wydajność w zakresie częstotliwości, czasu i przestrzeni. Głośnik posiada 14 kanałów wzmacniaczy najnowszej generacji ICEpower tworzących kompaktową i bardzo wydajną platformę zaprojektowaną przez
Bang & Olufsen oraz cztery dodatkowe wzmacniacze klasy D - wszystkie indywidualnie dopasowane do specyficznych wymagań BeoLab 90. Łącznie wzmacniacze mogą dostarczyć do głośnika aż 8200 W mocy.

Nie będzie on odpowiedni dla każdego, ale na pewno będzie udany. BeoLab 90 to nasz najdoskonalszy jak dotąd głośnik, zbudowany z myślą o odtwarzaniu dźwięku z optymalną precyzją. Wypełni Twój dom niezrównanym dźwiękiem i zadziwi Twoich gości.Pobrane z bang-olufsen.com

Bang & Olufsen BeoLab 90 jest już dostępny w przedsprzedaży w Portativo Personal Audio.

Hidizs AP100