Bezprzewodowe słuchawki Klipsch T5 Sport - sprawiają, że komfortowe uprawianie sportu jest bardziej dostępne.

image

Sport jest ostatnio w modzie, wszyscy czytają tomy o zdrowym odżywianiu, dietach, ale dla mnie, jak większość z Was, wybieram starą dobrą aktywność fizyczną i nie wyobrażam sobie, jak mogę ćwiczyć bez muzyki. Jak zawsze coś gra na siłowni, wyraźnie nie w naszym repertuarze, aby rozwiązać ten problem pomoże nam KlipschT5 Sport Wireless.

Kompletny zestaw

Słuchawki przychodzą w kartonowym opakowaniu, otwieranie go jest dość wygodne, nie wiem jak Wy, ale ja zawsze zwracam na to uwagę. W zestawie ze słuchawkami znajdują się 3 pary silikonowych poduszek nausznych, para piankowych poduszek nausznych, podkładki podtrzymujące chrząstki, materiałowe etui i dość szczelny przewód do ładowania.

Łatwość użytkowania

Słuchawki obsługują dużą liczbę formatów i kodeków, od aptx i aac, po A3DP 1.2, AVRCP 1.4, HSP 1.2, HFP 1.6 A2DP, co daje im doskonałą uniwersalność i bezpretensjonalność względem źródła. Po przetestowaniu wielu modeli chcę podkreślić szybkość połączenia z urządzeniem, czasami trwa to ponad minutę, więc dla mnie to komfort, o którym nie ma mowy. Z tą parą takich problemów nie było, włączam urządzenie, w kilka sekund parują się z moim telefonem. Również często spotykany jest błąd z przełączaniem formatu odtwarzania dźwięku, np. słuchając muzyki wchodzimy na YouTube, włączamy film, a tam nie ma dźwięku, trzeba wyjść z aplikacji, ręcznie zamknąć odtwarzacz audio, ponownie wejść na YouTube, jest to długie, żmudne i dostarcza tylko negatywnych emocji. Mile zaskoczył mnie czas pracy na baterii tych maleństw, który jest prawie taki sam jak deklarowane przez producenta 10 godzin, przez tydzień, przy codziennym użytkowaniu, ładowałem je około 2 razy. Również ważnym aspektem w przypadku sportowych słuchawek bezprzewodowych jest waga ich baterii, bo gdy np. biegniesz i co sekundę baterie stukają Ci w kark, to jest to rozpraszające i denerwujące. Z KlipschT5 Sport Wireless nie napotkasz tego problemu, są one wykonane ze szczotkowanego plastiku dla praktyczności, niskiej wagi (12,7g) i wytrzymałej konstrukcji. Sugerowałbym się również owalnym kształtem słuchawek, autorskim projektem Klipscha, który zapewnia zwiększoną izolację dźwięku i komfort podczas użytkowania.

Model posiada ochronę ipx4, która nie pozostawia szans dla potu i innych płynów.

Dźwięk

Oto coś, czego nie spodziewałbyś się po słuchawkach sportowych w tym przedziale cenowym: przyjemny dźwięk. W segmencie low-end producenci najczęściej wydają pieniądze na takie rzeczy jak: design, solidność konstrukcji, opakowanie, ale o dźwięku myślą w ostatniej kolejności. Ale Klipsch nie miałby takiej wiarygodności, gdyby kierował się taką logiką.

Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości przetworniki. Bas ma wyraźną przewagę nad całym pasmem, ten model nie twierdzi, że jest neutralnie czysty, i tak uważam, że mocny bas jest tym, czego potrzeba w sportowym modelu. Bas jest wyraźnie wyeksponowany, ma pewną ziarnistość, która jest słyszalna przy odsłuchu w cichym pomieszczeniu. Średnica jest lekko zapchana zakłóceniami, ale nie krytycznie, powiedziałbym, że lepiej niż się spodziewałem. Wysokie tony są nieco przesadzone, a zniekształcenia są słyszalne przy maksymalnej głośności.

Hidizs AP100