Najlepszy dźwięk dla Twojego treningu

image

Nieważne, czy na siłowni, czy w parku, gdziekolwiek ludzie uprawiają sport, muzyka jest spożywana. W rzeczywistości istnieją badania, które potwierdzają, że muzyka ma pozytywny wpływ na uprawianie sportu, że ludzie są bardziej zmotywowani i jeszcze bardziej chętni do przekraczania swoich granic, a nawet przesuwania ich do granic możliwości, innymi słowy, efekt treningu jest wzmocniony przez odpowiednią muzykę w uchu.

Nie bez powodu od dawna istnieje szeroka oferta słuchawek zaprojektowanych specjalnie do uprawiania sportu. Niezliczona ilość producentów posiada takie rozwiązania w swoim asortymencie.

Słuchawki specjalnie przystosowane do uprawiania sportu charakteryzują się solidną konstrukcją, przede wszystkim muszą być odporne na zachlapanie wodą i pot, powinny być łatwe w czyszczeniu i oczywiście muszą oferować solidne trzymanie. Nowy diabeł powinien to wszystko zagwarantować, jak również zapewnić bogaty dźwięk i szczególnie długą żywotność baterii, zgodnie z obietnicą berlińskiej firmy.

Tak Lautsprecher Teufel GmbH opisuje nowego Teufela jako silnego dźwiękowo sportowca wytrzymałościowego, przy czym przy tworzeniu tych dousznych słuchawek Bluetooth zdecydowano się na nie do końca bezprzewodową konstrukcję. Dwie wkładki douszne są połączone krótkim kablem, który jest zaprojektowany jako tak zwany pasek na szyję. Gwarantuje to niezawodne użytkowanie w każdych warunkach, ponieważ zatyczki nie zostaną utracone, nawet jeśli wysuną się z ucha.

Zapobiega temu specjalna konstrukcja z wyjątkowo miękkimi, elastycznymi pałąkami wykonanymi z antybakteryjnego silikonu, które zostały zaprojektowane tak, aby nie drażniły nawet osób noszących okulary.

Doskonałe brzmienie zapewniają tzw. przetworniki Linear HD, przy czym producent kładzie szczególny nacisk na skuteczne pochłanianie dźwięków zewnętrznych, dzięki czemu użytkownik może całkowicie skupić się na muzyce. Oczywiście w zakresie dostawy znajdują się również trzy pary miękkich silikonowych wkładek dousznych, dzięki czemu zawsze można dobrać odpowiedni rozmiar do indywidualnych potrzeb.

Szczególnie wysokiej jakości mikrofon w połączeniu z technologią Qualcomm cVc gwarantuje najlepszą możliwą jakość głosu. Oczywiście możliwe jest również sterowanie głosowe, czy to Apple Siri, czy Google Assistant.

Jedno jest pewne, w przypadku Teufel AIRY SPORTS to użytkownik jest narażony na brak tchu, a nie słuchawki. Czas pracy na baterii producent określa tutaj na maksymalnie 25 godzin. W zestawie znajduje się niezbędny kabel do ładowania, a także kompaktowe etui do bezpiecznego transportu.

Hidizs AP100